Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia

 

Mieszkanicznicy! Zapraszamy na kolejne, świetne spotkanie z topowym prelegentem! Tym razem 25.04 o godz. 19  gościć będziemy Mateusza Brejtę - krakowskiego inwestora i rentiera, Podnajmistrza, który jako pierwszy w Polsce „rozpętał” na taką skalę podnajem mieszkań na pokoje. Śmiało można powiedzieć, że to dzięki Mateuszowi podnajem jest tak popularny, więc od kogo pozyskiwać informacje, jeśli nie ze źródła? Mateusz rzadko występuje publicznie, także będzie to niezwykła okazja, żeby posłuchać i porozmawiać z nim na żywo. 

 

O PRELEGENCIE

Mateusz Brejta - krakowski inwestor i rentier, który swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w grudniu 2012 roku od udziału w Praktycznym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości prowadzonym przez Piotra Hryniewicza. Mimo, iż branża nieruchomości była mu totalnie nieznana, przygnębiał brak zdolności kredytowej oraz kapitału na zakupy mieszkań, postanowił jednak zaryzykować i obrał kierunek dla siebie: podnajem. W 9 miesięcy po szkoleniu miał już wynajętych 13 mieszkań, które generowały dla niego ponad 18 000 zł dochodu miesięcznie pomimo, że nie był właścicielem żadnego z nich. Z całą pewnością o Mateuszu można powiedzieć, że „rozpętał” w Polsce podnajem mieszkań na pokoje, pokazał jak profesjonalnie prowadzić taki biznes i osiągać z tego tytułu nieprzeciętne dochody. Od początku swojej działalności inwestycyjnej podnajął już ponad 85 mieszkań, wynajmuje własne mieszkania, flipuje, przygotowuje gotowce inwestycyjne i zarządza mieszkaniami innych inwestorów. Wraz z zespołem zarządza majątkiem o wartości ponad 40 mln zł. W ramach marki Edukacja Inwestowania w Nieruchomości stworzył autorski program szkoleń z podnajmu, podczas których z wielkim entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami, a także buduje aktywną społeczność Podnajmistrzów.

 

TYTUŁ SPOTKANIA: Jedni robią podnajem, inni na nim zarabiają – jak w dzisiejszych realiach osiągać wysokie zwroty na podnajmie mieszkań? 

 

O SPOTKANIU

Na wykładzie Mateusz poruszy następujące zagadnienia:

- Podnajem drogą do wolności finansowej

- Zmiany w podnajmie - wczoraj, dziś, jutro

- Jakie wyzwania stoją dziś przed nowymi Podnajmistrzami?

- Jakie unikalne korzyści daje podnajem mieszkań?

- Przykłady inwestycji 

- Fakty i mity na temat podnajmu

 

DATA SPOTKANIA

Czwartek, 25 kwietnia 2019, godz. 19.00

 

MIEJSCE SPOTKANIA

Hotel Borowiecki, ul. Kasprzaka 7/9, Łódź

Można skorzystać z bezpłatnego parkingu z tyłu hotelu!

OPŁATA I ZAPISY NA SPOTKANIE 

Zapisy maksymalnie do 22.04 lub do wyczerpania miejsc (sala ma swoje ograniczenia, nawet miejsc stojących ;)).

 

Zapisz się teraz!

 

Ważne! Przy płatności na miejscu (tylko w przypadku wolnych miejsc) opłata wynosi 40 zł (dla członków Stowarzyszenia) lub 100 zł (dla osób spoza Stowarzyszenia). Warto zatem zapisać się online!


Do zobaczenia, 
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 
Liderzy Oddziału Łódź 

 

Ps. Zarezerwuj swoje miejsce na spotkanie już teraz!

Kiedy
25/04/2019, godz: 19:00 do 22:00
Lokalizacja
ul. Kasprzaka 7/9
Hotel Borowiecki
Łódź, LD
Polska
Pokaż dużą mapę
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp