Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Spotkanie częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik z prelekcją Pawła Preisnera na temat "Bańka inwestycyjna – przestroga czy szansa w deweloperce?"

Uwaga! Wyjątkowo we WTOREK 12 listopada spotykamy się w Częstochowie na prelekcji dewelopera Pawła Preisnera "Bańka inwestycyjna – przestroga czy szansa w deweloperce?"

W ostatnich latach przeżywaliśmy prawdziwy boom budowlany. W takim okresie długotrwałego prosperity zawsze w sposób naturalny pojawia się pytanie o kres sprzyjającej koniunktury, a zwłaszcza gdy pojawiają się symptomy świadczące o możliwej „zadyszce” gospodarczej. Czy powinniśmy przygotować się na chude lata w branży deweloperskiej? 

Na to pytanie w trakcie prelekcji odpowie Paweł Preisner - z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.
Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.
Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu.  Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.
Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.
Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2017 dla inwestycji ST Tower i Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ZIG ZAK House oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

Uwaga! Na spotkanie koniecznie zabierz ze sobą wizytówki! Wrzuć jedną do maszyny losującej, a weźmiesz udział w losowaniu książki, której współautorem jest nasz prelegent!
O autorach i książce: 
Joanna i Paweł Preisner – prawniczka i ekonomista. Właściciele prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy. Zaczynali od zera. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że do bohatera. Dlaczego do bohatera?  Nie idą do roboty, tylko do pracy, która jest ich pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych sytuacji tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy. Ich konsekwentna realizacja doprowadziła do sytuacji, że dzisiaj zbiór przemyśleń udostępniają wszystkim, którzy nie chcą stać w miejscu.
O sprzedaży mieszkań wiedzą praktycznie wszystko. Podzielą się z czytelnikami wiedzą handlową, prawniczą, księgową, dekoratorską oraz marketingową bo wszystkie te kwestie są potrzebne, aby skutecznie zamknąć sprzedaż nieruchomości. Doświadczenia wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości nauki. Dlaczego ogólnie mówiąc w nieruchomościach? Startując od pośrednictwa w obrocie nieruchomościami szybko przeskoczyli do inwestowania własnych pieniędzy w budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne. Świadomość zaangażowania swoich środków finansowych nauczyła ich dużej dyscypliny, dystansu i odpowiedzialności. Każdą nieruchomość traktują z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele. Wiedza nabywana w trakcie sprzedaży, jak również wykształcenie sprawiały, że dzisiaj są ludźmi spełnionymi i cieszącymi się z możliwości budowania swojego życia na pasji. Pasji do architektury, designu i zarabiania pieniędzy, które dzisiaj chcą WAM przekazać na stronach książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”. 
A jeśli nie poszczęści Ci się w losowaniu podczas spotkania będziesz mógł kupić książkę w promocyjnej cenie! I dostać autograf!

Do zobaczenia!

Kiedy
12/11/2019, godz: 17:30 do 23:00
Lokalizacja
Wyższa Szkoła Zarządzania
ul. 1 Maja 40
Częstochowa, SL 42-217
Polska
Kontakt
Phone: 504455085
Opłata - Spotkanie Oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
Opłata za wstęp