Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
środa 29.04.2020 godz. 19:00 Webinar: "Jak obecnie reagować na wypowiedzenie umowy najmu mieszkania?" Prelegent: Jan Gisterek

 

 

Już w najbliższą środę 29.04.2020 o godzinie 19:00 zapraszamy na webinar z ekspertami Mieszkanicznika „Jak obecnie reagować na wypowiedzenie umowy najmu mieszkania?”.

Rejestrację onlinę zamykamy w środę 29.04.2020 godz. 17:00.


Gościem będzie Jan Gisterek - który lubi problemy prawne i nie tylko, pomimo tego, że prawnikiem nie jest.
To spotkanie będzie inne niż dotychczasowe. Koniecznie zarezerwuj sobie czas i bądź z nami.

Oto w kilku słowach czego się dowiesz:

- jak wyjść na przeciw oczekiwaniom niemieszkających najemców?

- jak pomóc potrzebującym najemcom? - jak realnie można obniżyć koszty eksploatacji mieszkania? - czy Covid19 jest siłą wyższą?

- czy stan epidemii ogranicza możliwość realizacji umowy najmu?

- jak sobie radzić z "prawnym gotowcem" w którym odwołuje się do "zabezpieczeń wymaganych przez Państwową Inspekcję Sanitarną"

- jak radzić sobie z odniesieniem do "Nadzwyczajnej zmiany stosunków najmu" ujętego w art. 357(1) K

PRELEGENT

 Jan Gisterek

Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje około 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Jego spółka zakupiła również kamienicę. Lubi problemy prawne i nie tylko. Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk. Od maja 2017 roku vloger - Youtuber, prowadzący kanał związany ściśle z tematyką rynku nieruchomości, pod tytułem - Jazda z nieruchomościami. Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości”.

Warto dodać, że Jan nie jest prawnikiem, nie kształcił się również nigdy w tym kierunku. W kwestiach prawnych jest pasjonatem i przede wszystkim praktykiem. Obsługuje na bieżąco ponad 100 najemców. Większość pism i odpowiedzi w problematycznych sprawach od najemców, pisze sam. Podzieli się swoją wiedzą jak to robić. Zaplanuj sobie czas i bądź z nami, bo możesz dużo skorzystać.

Do zobaczenia w najbliższą środę 29.04.2020r.


REJESTRACJA NA WEBINAR

Aby mieć dostęp do webinaru każdy powinien się zarejestrować.

REJESTRACJA DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest bezpłatna.
Aby jej dokonać należy zalogować sie na NASZEJ STRONIE  a następnie przejść do KALENDARZA WYDARZEŃ i wybrać  rejestrację na odpowiednie wydarzenie.

POZOSTAŁE OSOBY

Udział osób spoza stowarzyszenia - 97 zł
Zarejestruj się TUTAJ

 

Kiedy
29/04/2020, godz: 19:00 do 21:30
Lokalizacja
webinar online
Polska
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp