Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
52 Spotkanie lubelskiego Mieszkanicznika - Paweł Preisner: Inwestycja w czasie COVID-19. Webinar.

 

Zapraszam na 52 spotkanie lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 07 maja 2020 r. o godz. 18.00.PAWEŁ PREISNER – z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 18 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, główny prelegent Zostań deweloperem – warsztaty deweloperskie. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.
Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.
Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.
Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.
Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

Tematem spotkania będzie inwestycja w czasie wirusa. Pandemia koronawirusa zmienia rynek mieszkaniowy i deweloperski. Sukces w obecnych czasach osiągną ci, którzy będą potrafili dostosować swoje inwestycje do nowych potrzeb rynkowych. Już teraz trzeba przewidywać, jak kształtują się oczekiwania klientów, co będzie prawdziwym hitem sprzedażowym, znać zasady współpracy z pośrednikami finansowymi i nieruchomościowymi oraz wiedzieć w jaki sposób dotrzeć do klientów, aby nie zginąć w gąszczu ogłoszeń w sieci. Odpowiednia wiedza oraz umiejętność dywersyfikacji przychodów w czasie COVID-19 to nie tylko sposób na uchronienie się przed kryzysem, ale i szansa na skuteczną rywalizację na konkurencyjnym rynku deweloperskim.
====================================
MIEJSCE SPOTKANIA
Nasze spotkanie odbędzie się online, w formie webinaru. Link do pokoju konferencyjnego zostanie rozesłany w dniu spotkania między 11:00 a 12:00.
====================================
AGENDA
18.00 - 18.15   Powitanie, sprawy organizacyjne, informacje o Stowarzyszeniu;
18.15 - 19.45   Prelekcja;
19.45 - 20.30   Panel pytań;
20.30 - 20.45   Ogłoszenia, wolne wnioski, zakończenie spotkania.
====================================
UWAGA!
W związku z formą spotkania prosimy o ZAPISY i REJESTRACJĘ do środy przed spotkaniem do godziny 21.00. Liczba miejsc ograniczona!

Opłaty za spotkanie w Lublinie:
Członkowie Stowarzyszenia z ważną i opłaconą składką:
25 zł - cena przy rejestracji i płatności online.
Aby dokonać rejestracji na spotkanie jako Członek Stowarzyszenia należy zalogować się na koncie na stronie Mieszkanicznika [link: https://mieszkanicznik.org.pl], a następnie wybrać zakładkę "wydarzenia"  i dokonać rejestracji na odpowiednie spotkanie.  
Goście:
50 zł - cena przy rejestracji i płatności online.

Do zobaczenia,
Mariusz Nenckarski - Lider oddziału Lublin
lublin@mieszkanicznik.org.pl

 

Kiedy
07/05/2020, godz: 18:00 do 21:00
Lokalizacja
Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublin
Lublin, LU 20-301
Polska
Pokaż dużą mapę
Opłata - Spotkanie lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Opłata za wstęp