Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Spotkanie online oddziału Mieszkanicznik Londyn 1.02.2021 godz. 19:00 (czasu polskiego: 20:00) / Temat: Jak radzicie sobie z brexitem / pandemią / lockdownem i jakie w związku z tym macie potrzeby, w których możemy Wam pomóc

Temat: Jak radzicie sobie z brexitem / pandemią / lockdownem i jakie w związku z tym macie potrzeby, w których możemy Wam pomóc.


Rejestracja

Zapisy są możliwe przez link: http://bit.ly/3c0Wxy2
Udział jest bezpłatny.


Termin

01.02.2021 19:00 czasu Londyn
01.02.2021 20:00 czasu Warszawa, Polska (+1h)


Informacje o spotkaniu

Jako Stowarzyszenie mamy MOC! Nasza moc wynika z tego, że jesteśmy grupą ludzi, którzy mają różne doświadczenia, a zarazem wspólny mianownik. Jeśli się podzielimy naszymi doświadczeniami niekoniecznie związanymi z nieruchomościami, problemami to wspólnie będziemy mogli wypracować rozwiązania i zaprosić specjalistów, którzy pomogą nam je wdrożyć w życie.


Wracamy do comiesięcznych spotkań w Londynie w ramach, których będziemy realizować wyżej wymieniony plan. Na początku online, a później stacjonarnych.

Najbliższe spotkanie ma na celu poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań oraz wymianę między osobami działającymi na wyspach w branży nieruchomości, w branżach pokrewnych lub związanych z nieruchomościami z podobnymi osobami działającymi w Polsce oraz w krajach, w których mamy oddziały jak np. Irlandia, Niemcy, Australia, USA. Jedyna okazja aby poznać osoby z podobnymi problemami ale innymi doświadczeniami i pomysłami na przyszłość. Również poznać najlepszych specjalistów i zdobyć do nich kontakty. Możesz korzystać z ich wiedzy jak sobie radzą z obecnymi problemami i wyzwaniami związanymi z Brexitem, lockdownem i pandemią. Poznasz też osoby dzięki którym możesz inwestować między narodowo czy też znaleźć sprawdzone i pewne osoby, które zaopiekują się Twoją nieruchomością tak abyś miał dobry zwrot i spokojną głowę lub pomogą Ci zrobić to samodzielnie ale tak jak należy.

Bądź na spotkaniu, bo tylko tak możesz zdecydować, który ze światowych specjalistów będzie prelegentem najbliższych spotkań i jakie będzie poruszał tematy. 


Niezależnie czy masz związek z nieruchomościami czy nie. Czy sprzątasz nieruchomości, robisz im zdjęcia, home staging, remontujesz, malujesz, sprzedajesz, flipujesz, podnajmujesz, inwestujesz czy dopiero myślisz o nich lub w ich kontekście czy też szukasz specjalisty z ww. dziedzin... to spotkanie jest dla Ciebie!


AGENDA (czas wg UK)

19:00 Wstęp - informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik

19:30 Networking
- poznanie uczestników i ich potrzeb

- wymiana doświadczeń, wyzwań, problemów i pomysłów na ich rozwiązania

- wspólne pomysły na najbliższe spotkania

- wielka wymiana kontaktów

21:00 zakończenie

Dla chętnych after party online!


Organizatorzy i moderujący

Piotr Zacharski - Lider oddziału Stowarzyszenia "Mieszkanicznik"

Jacek Kusiak - prezes Stowarzyszenia  "Mieszkanicznik"

Tomasz Burcon zwany Burçon - lider ds. rozwoju oddziałów "Mieszkanicznika"

 

Więcej o Stowarzyszeniu

Korzyści z członkostwa

Kiedy
01/02/2021, godz: 19:00 do 21:00
Lokalizacja
Londyn online
Polska
Kontakt
Telefon: +48 601 611 621