Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Gościem spotkania będzie Waldemar Kochanek. 30 marca w Rzeszowie opowie o nowych strategiach w działalności fliperskiej. Gorąco zapraszamy!

Witaj!

30.03.2021 o godz.17:45 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem nieruchomości na spotkanie naszego oddziału.

Gościem naszego spotkania będzie: WALDEMAR KOCHANEK.
Człowiek przez wiele lat związany z doradztwem podatkowym, głównie w aspekcie cen transferowych. Doradzał największym podmiotom, dzięki pracy w jednej z firm "Wielkiej Czwórki :D.
Od 2012 roku jest też aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak podziałały na jego wyobraźnię, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza głównie transakcje typu: kup wyremontuj-sprzedaj (flip), przygotowuje kompleksowo mieszkania dla inwestorów i organizuje zaplecze do zakupów wielomieszkaniowych nieruchomości na wynajem.
W 2019 zaczął rozwijać biznes w zakresie zarządzania nieruchomościami na wynajem i obecnie "Nowoczesne Pokoje" zarządzają pokojami dla ponad 250 najemców.
Główne hobby to: fotografia, w ramach której połączył przyjemne z pożytecznym - fotografuje głównie dzieci (swoje) i nieruchomości (nie tylko swoje).
Od początku 2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, od czerwca 2014 pełnił funkcję Zastępcy Lidera, a od stycznia 2017 Lidera Oddziału w Poznaniu.

O CZYM BĘDZIE SPOTKANIE
Waldemar przedstawi strategie jakie stosuje w działalności fliperskiej, jak łączy różne strategie i obszary rynku nieruchomości, m.in. jak kupić nieruchomości warte 2,5 mln zł za 250 tys. zł. Opowie o perspektywach i zagrożeniach na rynku flipów i tzw. gotowców inwestycyjnych oraz przedstawi przykłady zrealizowanych inwestycji.

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania:
- czy warto nadal flipować?
- czy to się jeszcze opłaca przy obecnych cenach?
- jakie strategie są teraz najefektywniejsze przy flipowaniu?
- ile można zarobić na gotowcach inwestycyjnych?
To serdecznie zapraszam na to szkolenie!.
===================================================

UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy, które trwają do 29.03, do godz. 20:00! 

REJESTRACJA

Rejestracja dla osób spoza stowarzyszenia jest możliwa przez STRONĘ WYDARZENIA https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?reset=1&id=652
(opłata online po kliknięciu w link = 100 zł)

Zniżka dla członków stowarzyszenia jest widoczna po zalogowaniu na stronie Mieszkanicznika https://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php  (opłata online dla zalogowanych członków = 20 zł)

Aktualne zestawienie spotkań w oddziałach Mieszkanicznika jest dostępne w KALENDARZU WYDARZEŃ https://mieszkanicznik.org.pl/kalendarz-wydarzen/

Zachęcamy do dokonywania wcześniejszej rejestracji z płatnością online, gdyż płatności dokonywane gotówką na miejscu są wyższe.
 

MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w hotelu Grein w Rzeszowie przy ul. Rejtana 1

AGENDA SPOTKANIA
17:45 - 18:00 Rejestracja i networking
18:00 - 18.15 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:15 - 19:15 Waldemar Kochanek cz.1
19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Waldemar Kochanek cz.2
20:30 - ... Networking i dalsza integracja w restauracji Grein Hotel

Pozdrawiamy,

Karolina Dąbrowska-Olczyk 
Artur Kucharzyk
Liderzy oddziału w Rzeszowie

Kiedy
30/03/2021, godz: 17:45 do 23:00
Opłaty - Spotkanie Oddziału Mieszkanicznik Rzeszów
Opłata za wstęp