Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Piknik branży nieruchomości - Częstochowa - wakacyjne spotkanie networkingowe

Gorąco zapraszamy na Piknik branży nieruchomości - wakacyjne spotkanie networkingowe organizowane przez częstochowski oddział Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik we współpracy z biurem nieruchomości Golden-Estate, organizatorem śniadań branży nieruchomości w Częstochowie!

To luźne, wakacyjne, networkingowe spotkanie dbędzie się w sobotę 17 lipca od godz. 16:00 na terenie Parku Lisiniec w Częstochowie od strony ul. Świętej Jadwigi

Działasz w branży nieruchomości? Inwestujesz w nieruchomości? Interesujesz się rynkiem nieruchomości? To spotkanie jest dla Ciebie!
Na nieruchomościach zjadłeś zęby czy może temat nieruchomości jest dla Ciebie jeszcze mało znany - jesteś mile widziany 🙂

Otwórz się na nowe znajomości, wymianę wiedzy i doświadczeń. W letnim klimacie nawiąż kontakt z wartościowymi osobami, sam daj się poznać i zacieśnij relacje. A przede wszystkim baw się dobrze i odpoczywaj w luźnej, wakacyjnej atmosferze pikniku! Na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, wśród osób otwartych, pozytywnie nastawionych, o podobnych zainteresowaniach!

Zabierz ze sobą całą rodzinę, zaproś współpracowników i kontrahentów, powiedz znajomym!

Zapisy:

Możliwość uczestnictwa w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do soboty 17 lipca do godz. 12:00!

Płatność:

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 10 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 30 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) - w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 30 zł obniżona!

Dzieci - gratis!

W cenie wejściówki: możliwość skorzystania ze wspólnego grilla zaopatrzonego w węgiel, jednorazowych talerzyków, sztućców, kubeczków, serwetek, dodatki jak ketchup, musztarda, przyprawy itp., a przede wszystkim okazja do spotkania na żywo i osobistej rozmowy ze wspaniałymi osobami działającymi w branży nieruchomości w Częstochowie i nie tylko!

Zabierz kocyk, coś do jedzenia, co będziesz miał ochotę przygotować sobie na grillu, dowolne napoje. Nie zapomnij o dobrym humorze i uśmiechu!

Zapraszamy i do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

oraz

Monika Krasicka
Biuro Nieruchomości Golden-Estate

Kiedy
17/07/2021, godz: 16:00 do 21:00
Lokalizacja
Park Lisiniec
ul. Świętej Jadwigi 141
Częstochowa, SL 42-226
Polska
Pokaż dużą mapę
Kontakt
Telefon: 504 455 085
Opłata - Częstochowa - Piknik branży nieruchomości
Opłata za wstęp