Deklaracja członkowska

Rejestracja do Stowarzyszenia

Zaznacz rodzaj składki

Suma kwot
Dane podstawowe

Proszę o uzupełnienie poniższych informacji - pozwolą nam one sprawniej komunikować się z Tobą. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zaznacz oddział, do którego chcesz przynależeć
                        
Podaj adres email lub imię i nazwisko osoby polecającej ewentualnie napisz gdzie o nas usłyszałeśNIE PRZEGAP!!!


AKADEMIA MIESZKANICZNIKA W SUPER CENIE

Przy zakupie lub przedłużeniu członkostwa masz możliwość wykupienia dostępu PLATINUM (dostęp do wszystkich materiałów w Akademii Mieszkanicznika) dosłownie za ułamek ceny. Dzięki temu będziesz ZAWSZE na bieżąco z rynkiem nieruchomości. Aby uzyskać dostęp do Akademii PLATINUM w specjalnej cenie KLIKNIJ TUTAJ!

Czym jest Akademia Mieszkanicznika w wersji PLATINUM? Platforma VOD Akademia Mieszkanicznika w wersji PLATINUM to nagrania video ze spotkań, webinarów, szkoleń czy kongresów z obszaru nieruchomości w jakości video HD. Otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów video (ponad 130 nagrań) przez 365 dni. Standardowa kwota za dostęp PLATINUM wynosi 2997 PLN za rok. Specjalna cena dla Ciebie to 297 PLN za rok dostępu! Kliknij tutaj i ODBLOKUJ DOSTĘP!

PAMIĘTAJ! Specjalna cena działa TYLKO w momencie zakupu nowego członkostwa lub przedłużenia obecnego. W innych przypadkach wykupienie dostępu w cenie specjalnej nie będzie honorowane i zostanie cofnięte.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji: związanych z wydarzeniami, konferencjami, szkoleniami organizowanymi przez Stowarzyszenie „Mieszkanicznik” oraz biuletynu informacyjnego za pomocą poczty elektronicznej.

Zapisując się do naszego newslettera, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adres e-mail) oraz historię otwieralności e-maili. 

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” z siedzibą w Warszawie, Al. Solidarności 72/5. Dane niezbędne są do założenia konta członka Stowarzyszenia i przetwarzamy je w celach statutowych. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności

Oświadczam, że

 

1. Statut Stowarzyszenia jest mi znany i przyjmuję wszystkie wynikające z niego prawa i obowiązki.

 

2. Zapoznałem się z Kodeksem Etyki Mieszkanicznika i zobowiązuję się do przestrzegania standardów promowanych przez Stowarzyszenie.

 

3. Podane przeze mnie dane są prawdziwe.

 

4. Posiadam pełnię praw publicznych.

Wyrażam zgodę na utworzenie bezpłatnego konta w Akademii Mieszkanicznika na maila podanego przy rejestracji do Stowarzyszenia. 
Zasady i korzyści wynikające z założenia konta w Akademii szczegółowo rozpisane są na stronach Regulamin oraz Polityka prywatności