Deklaracja członkowska

Rejestracja do Stowarzyszenia

Zaznacz rodzaj składki. Jeżeli posiadasz kod rabatowy, wpisz go w polu poniżej i kliknij "ZASTOSUJ". 

Platforma VOD Akademia Mieszkanicznika w wersji PLATINUM (najnowsze spotkania, webinary, szkolenia, kongresy). Otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów video przez 365 dni. Standardowa kwota za dostęp PLATINUM wynosi 2997 PLN za rok.
Suma kwot
Dane podstawowe

Proszę o uzupełnienie poniższych informacji - pozwolą nam one sprawniej komunikować się z Tobą. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zaznacz oddział, do którego chcesz przynależeć
                        
Podaj adres email lub imię i nazwisko osoby polecającej ewentualnie napisz gdzie o nas usłyszałeś

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji: związanych z wydarzeniami, konferencjami, szkoleniami organizowanymi przez Stowarzyszenie „Mieszkanicznik” oraz biuletynu informacyjnego za pomocą poczty elektronicznej.

Zapisując się do naszego newslettera, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adres e-mail) oraz historię otwieralności e-maili. 

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” z siedzibą w Warszawie, Al. Solidarności 72/5. Dane niezbędne są do założenia konta członka Stowarzyszenia i przetwarzamy je w celach statutowych. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności

Oświadczam, że

 

1. Statut Stowarzyszenia jest mi znany i przyjmuję wszystkie wynikające z niego prawa i obowiązki.

 

2. Zapoznałem się z Kodeksem Etyki Mieszkanicznika i zobowiązuję się do przestrzegania standardów promowanych przez Stowarzyszenie.

 

3. Podane przeze mnie dane są prawdziwe.

 

4. Posiadam pełnię praw publicznych.

Wyrażam zgodę na utworzenie bezpłatnego konta w Akademii Mieszkanicznika na maila podanego przy rejestracji do Stowarzyszenia. 
Zasady i korzyści wynikające z założenia konta w Akademii szczegółowo rozpisane są na stronach Regulamin oraz Polityka prywatności