Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 4 czerwca 2019 w hotelu DAL - ul.Piotrkowska 12, p.1 sala A, godz. 17:30.

------------------------------------------------------------------
Temat: "Najemca - źródło przychodu czy źródło problemu. Czyli jak radzić sobie z przepisami prawnymi?"
------------------------------------------------------------------

Naszym gościem będzie Magdalena Tylipska. Inwestor i radca prawny od zawsze związana z nieruchomościami, deweloperką, prawem finansowym i  windykacją. Specjalistka w zakresie prawa lokalowego. 
W kontekście inwestowania w kamienice oraz w poszczególne lokale mieszkalne na flipy bądź na najem, czy zakwaterowanie pracowników, opowie o prawach właścicieli lokali, prawach lokatorów, eksmisjach  z kamienic, lokalach zamiennych i odszkodowaniach  za niedostarczenie lokali socjalnych. Wyjaśni jakie błędy popełniamy w umowach najmu oraz, co się zmieniło w ustawie o ochronie praw lokatorów i czy faktycznie zmieniło się coś na gorsze. Dostrzega że, wiedza członków Mieszkanicznika w tym obszarze jest bardzo niepełna a nawet  błędna. 
Jako inwestor na rynku nieruchomości osiągnęła wolność finansową mając już ponad 80 najemców. W związku z dużym popytem i konkurencją interesuje się obecnie okazjami  z trudniejszym stanem prawnym, wymagających rozwiązania na drodze sadowej problemów właścicieli jak wyjście ze współwłasności, uregulowania służebności gruntowych, przejęcie zobowiązań kredytowych pozbawienia tytułów najmu i eksmisji. 

------------------------------------------------------------------
KOSZT

10 zł - dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką. Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło. Następnie kliknąć link poniżej:

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=239

Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
- 50 zł płacąc przelewem (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
- 80 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=239

Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 50 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.

------------------------------------------------------------------
MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w Hotel DAL *** Kielce, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala A.
------------------------------------------------------------------

AGENDA SPOTKANIA
17:30 - 17:45 Rejestracja i networking

17:45 - 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne

18:00 - 19:00 Magdalena Tylipska: "Najemca - źródło przychodu czy źródło problemu. Czyli jak radzić sobie z przepisami prawnymi?" cz. 1

19:00 - 19:15 Przerwa na networking

19:15 - 20:15 Magdalena Tylipska: "Najemca - źródło przychodu czy źródło problemu. Czyli jak radzić sobie z przepisami prawnymi?" cz. 2

20:15 - 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.

------------------------------------------------------------------
Partnerem spotkania jest Extra.broker Firma pomagająca inwestorom w obrocie nieruchomościami, której przedstawicielem jest Daniel Cisowski
------------------------------------------------------------------

Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to znaczy że, interesujesz się nieruchomościami! ŚWIETNIE! Chciałbym Cię zaprosić do kontaktu. Jeżeli jesteś osobą pracującą w branżach związanych z nieruchomościami, agentem ubezpieczeniowym, osobą zajmującą się udzielaniem pożyczek, prawnikiem specjalizującym się w nieruchomościach lub architektem czy budowlańcem. A może posiadasz nieruchomość pod wynajem lub masz zamiar kupić nieruchomości w celu zarobkowym? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest zrzeszenie osób związanych z branżą nieruchomości, tak aby te osoby mogły wzajemnie siebie wspierać na co dzień w swoim biznesie. Nasze Stowarzyszenie organizuje szkolenia tematyczne oraz spotkania z ekspertami, z którymi członkowie stowarzyszenia będą mogli wymieniać swoje doświadczenia, zdobywać nowa wiedzę oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

10 powodów dlaczego warto być z nami, dla nowych osób:
http://mieszkanicznik.org.pl/10-powodow/
15 powodów dlaczego ludzie zostają z nami na lata:
http://mieszkanicznik.org.pl/15-powodow/

Dzięki Stowarzyszeniu zaoszczędzisz lub unikniesz kosztownych błędów podczas inwestowania! Uzyskasz korzystny kredyt lub dostęp do okazji i tym samym zwiększając stopę zwrotu z inwestycji!
Będziesz miał dostęp do sprawdzonej ekipy budowlanej lub remontowej! Sprzedasz nieruchomość lub znajdziesz na nią finansowanie!
To wszystko jest w zasięgu twojej ręki jeśli tylko przyjdziesz na nasze spotkanie, na którym spotkasz specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin. Jesteś specjalistą? To tym bardziej jest to miejsce dla ciebie, gdzie możesz znaleźć potencjalnych partnerów i klientów. Biznes robi się z ludźmi, bo to ludzie tworzą biznes. Na każdym spotkaniu jest ktoś nowy, a stali członkowie często przychodzą na każde z nich, bo wiedzą, że tu dowiedzą się o najnowszych okazjach, kwestiach prawnych, zdobędą wiedzę oraz rozwiązanie swoich problemów.
Bądź koniecznie z nami! Wiedza i kontakty które pozyskasz będą, niezbędne w drodze do Twojej wolności finansowej!

Zapraszamy!

Kiedy
04/06/2019, godz: 17:30 do 21:00
Lokalizacja
Piotrkowska 12
Hotel DAL
Kielce, SK 25-510
Polska
Pokaż dużą mapę
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp