Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Inwestycje w nieruchomości to nie tylko działki, domy i mieszkania, można grunty zagospodarować inaczej i może nawet bardziej efektywnie. Opowie nam o tym Małgorzata Kochanek

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 4 sierpnia (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum. Na sierpniowym szkoleniu przedstawimy sposób inwestowania w nieruchomości, który dopiero zaczyna swoją karierę w Polsce, uważamy, że to taki odpowiednik wynajmu na pokoje w 2013 roku, czyli kiedy zaczął się rozkręcać. Zapraszamy!  

Odnawialne źródła przychodu pasywnego - farmy fotowoltaiczne

Naszym gościem będzie Małgorzata Kochanek, przedsiębiorczyni, inwestorka, która z optymizmem patrzy na rozwój odnawialnych źródeł energii. Szuka indywidualnych rozwiązań do uniezależnienia energetycznego oraz wykorzystania nieskończonego potencjału jakie daje słońce. Zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii zapoczątkowała poszukiwaniem rozwiązań  inwestycyjnych dla siebie i swoich klientów. Wcześniej w swojej karierze miała do czynienia z rynkami finansowymi, rynkiem sztuki i rynkiem kamieni szlachetnych, zatem rynek OZE to kolejny obszar alternatywnych inwestycji, który zgłębia.

Obecnie współtworzy firmę Lubie OZE sp. z o.o., dla której inwestycje w odnawialne źródła energii to nie tylko możliwość budowania pasywnego przychodu, redukowania kosztów za energię elektryczną – to również inwestycja w nasze środowisko, w naszą przyszłość.

Prywatnie, z pasją tańczy w rytmie cha cha oraz poszukuje malowniczych miejsc do długich spacerów na łonie natury.

Na szkoleniu przedstawi nam zasady i możliwości związane z inwestowaniem w farmy fotowoltaiczne, będzie można dowiedzieć się m.in.:

  • jaki kapitał jest niezbędny
  • jaki jest horyzont przygotowania inwestycji i jej trwania
  • jakie trudności i szanse wiążą się z tego typu inwestycjami
  • jak wygląda proces inwestowania w OZE
  • oraz jakie stopy zwrotu można osiągnąć!

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Małgorzata Kochanek
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Małgorzata Kochanek
20:30 – networking

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online (Członkowie: 25 PLN / pozostałe osoby: 100 PLN), gdyż opłata w gotówce na miejscu przed szkoleniem wyniesie: 50 PLN dla Członków Stowarzyszenia i 150 PLN dla pozostałych osób! 

UWAGA: Zapisy zamykamy o 23:59 w poniedziałek 3 sierpnia!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Kiedy
04/08/2020, godz: 18:00 do 23:00
Lokalizacja
Hotel Mercure Poznań Centrum
ul. Roosevelta 20
Sala Stare Miasto B (parter)
Poznań, WP
Polska
Szkolenie Poznań
Opłata za wstęp

Podziel się ze swoimi znajomymi!

Pomóż nam i powiadom znajomych, współpracowników i obserwatorów o naszej stronie: Poznań 04.08.2020: Odnawialne źródła przychodu pasywnego


Możesz także udostępnić poniższy link w mailu albo na swojej stronie internetowej.
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?id=525&reset=1