Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Serdecznie zapraszamy na październikowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie! Gościem spotkania będzie Paweł Skotnicki!

TEMAT SPOTKANIA: "Mieszkanicznik mądry przed szkodą."

Wszyscy są̨ narażeni na rożnego rodzaju ryzyka. Czy jako osoby w życiu prywatnym, czy jako inwestorzy na rynku nieruchomości. Mieszkanicznicy, z uwagi na swoją profesję/hobby, mają jednak również̇ szczególny zestaw ryzyk i co ważne, możliwych do zabezpieczenia. Podczas prelekcji Paweł przedstawi od czego można i powinno się̨ ubezpieczyć́, w jakim celu to zrobić́ i jak konkretnie, aby było to zrobione zgodnie ze sztuką.

Naszym gościem będzie: Paweł Skotnicki.

Ubezpieczenia i finanse to jego pasja. Wydaje się̨, że zajmuje się nimi od zawsze. Licencjat obroniony pracą na temat skłonności Polaków do ubezpieczania się na życie. Magistra zakończył pracą o państwowych i prywatnych systemach emerytalnych. Oprócz tego jest absolwentem dwóch kierunków studiów podyplomowych – z doradztwa finansowego oraz finansów i rachunkowości. Obecnie również wykładowcą na jednej z uczelni wyższych.

Pracę doradcy ubezpieczeniowego w Avivie rozpoczął w 2008 r. Obecnie piastuje stanowisko Dyrektora Placówki Partnerskiej. Traktuje ją jako ciągłe wyzwania i nieustanny rozwój. Posiada tytuł Biegłego Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Inwestycji, a także wiele certyfikatów m.in. Eksperta ds. Planowania Spadkowego czy Certyfikowanego Doradcy Finansowego EFC®.

Jest sześciokrotnym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table®, gremium zrzeszającego tylko najlepszych doradców finansowych na świecie. Jest również mentorem w oficjalnym programie mentoringowym MDRT® przygotowującym doradców z całej Polski do wejścia na najwyższy poziom. Ma zaszczyt bycia Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych. Bywa też prelegentem na eventach ekonomicznych i finansowych, a nagradzano go również za granicą np. w kategorii Best Client Service podczas Global Winners Club 2016 w Monachium.

W każdym roku wygrywa wiele branżowych konkursów. Najwyższy zaszczyt w Avivie to bycie laureatem Konkursu Prezesa i od lat realizuje ten poziom, a przy okazji inne mniejsze. Wartym wspomnienia plebiscytem, w którym zwyciężył z silną konkurencją, był coroczny, organizowany przez Polish National Sales Awards konkurs na najlepszego agenta ubezpieczeniowego w Polsce, niezależnie od reprezentowanej firmy. Niedawno ogłoszono go człowiekiem roku Stowarzyszenia Mieszkanicznik w kategorii ubezpieczeniowej.

Jest autorem wielu tekstów publikowanych w Gazecie Ubezpieczeniowej. Napisał i wydał trzy e-booki o tematyce finansowo-ubezpieczeniowej: "Twoje Dziedzictwo - wstęp do planowania spadkowego", "Pierwsze Razy - planowanie, budżet, długi, zasady" i "Edukacja Finansowa Dzieci".

Wielką dumą przepełnia go fakt wydania własnej, papierowej książki i sprzedaż na chwilę obecną ponad 5000 egzemplarzy. "Polak mądry przed szkodą - poznaj różnicę pomiędzy posiadaniem polisy a byciem ubezpieczonym". Jest to jedyny w Polsce, praktyczny przewodnik po ubezpieczeniach osobistych. Klienci uczą się z niej, co powinni mieć w polisach, a agenci traktują ją jako podręcznik - kompendium wiedzy o zaprojektowanym zgodnie ze sztuką ubezpieczeniu.

MIEJSCE:
Novotel Szczecin Centrum
Al. 3 Maja 31
Szczecin

KOSZT
Rejestracja online do 11.10 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 25 zł
Goście: 100 zł

Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) - płatność elektroniczna (kod QR):
Członkowie stowarzyszenia: 30 zł
Goście: 150 zł
Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

Rejestracja https://bit.ly/Szczecin_pazdz

Link do rejestracji dla gości: https://bit.ly/3AEjf8u

Członkowie
Aby dokonać rejestracji na spotkanie prosimy zalogować się w naszym CRM: https://bit.ly/3tprUsy
A następnie w zakładce "wydarzenia" należy wybrać rejestrację na spotkanie.
Uwaga! należy ustawić nowe hasło. Można to zrobić po kliknięciu w link "Zapomniałeś hasło?" znajdujący się na stronie logowania do systemu CRM.
Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Logowania na stronie Mieszkanicznika i w CRM są oddzielne.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć Cię również na tej nieoficjalnej. Porozmawiamy o nieruchomościach i nie tylko, z naszymi prelegentami i między sobą - będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie

---

FB: https://www.facebook.com/Mieszkanicznik.Szczecin
www: https://mieszkanicznik.org.pl/szczecin

Kiedy
11/10/2021, godz: 17:45 do 21:00
Lokalizacja
Novotel Szczecin Centrum
Al. 3 Maja 31
Szczecin, ZP 70-215
Polska
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp