Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Środa 22 kwietnia 2020 godz. 11:00. Webinar "Jak odnaleźć się z najmem w kryzysie i obliczu Tarczy 2.0". W roli prelegentów wystąpią: Katarzyna Rokicka-Hillar i Arkadiusz Zygmunt - założyciele biura prawnego KANCLEX

Już w najbliższą środę o godzinie 11:00 zapraszamy na webinar z ekspertami Mieszkanicznika „Jak odnaleźć się z najmem w kryzysie i obliczu Tarczy 2.0”. 

Wraz z prawnikami weźmiemy na tapetę najnowsza wersję Tarczy antykryzysowej, jak również opowiemy o ciekawych „wytrychach” dla przedsiębiorców spoza Tarczy.

Zapowiada się bardzo dobre merytorycznie spotkanie. Koniecznie zarezerwuj sobie czas i bądź z nami.

REJESTRACJA NA WEBINAR

Aby mieć dostęp do webinaru każdy powinien się zarejestrować.

REJESTRACJA DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest bezpłatna.
Aby jej dokonać należy zalogować sie na NASZEJ STRONIE  a następnie przejść do KALENDARZA WYDARZEŃ i wybrać  rejestrację na odpowiednie wydarzenie.

POZOSTAŁE OSOBY

Udział osób spoza stowarzyszenia - 97 zł
Zarejestruj się TUTAJ

 

Oto w kilku słowach czego się dowiesz:
 
- jak obecnie wygląda zwolnienie ze składek ZUS w praktyce;
- jak dobrze wykorzystać mikropożyczkę;
- zatrudniasz lub masz zleceniobiorców - co możesz dla nich zyskać;
- jak wykorzystać szczególne rozwiązania dla najmu;
- jakie są pomocne rozwiązania prawne spoza Tarczy.

PRELEGENCI:

Katarzyna Rolecka - Hillar - współzałożycielka KANCLEX, specjalizująca się głównie w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, laureatka Nagrody Rektora w latach 2011-2014. Umiejętności zawodowych nabywała pracując w kancelariach radców prawnych, zajmując się głównie tworzeniem umów i obsługą przedsiębiorców. Dodatkowym doświadczeniem była praca w kancelarii notarialnej.

Arkadiusz Zygmunt - współzałożyciel KANCLEX i specjalista w zakresie prawa karnego oraz prawa organizacji pozarządowych. Doświadczenie w zakresie obsługi stowarzyszeń i fundacji nabywał udzielając się w prawie 20-tu organizacjach o różnym profilu działania. Pracował także w sądach i zespołach kuratorskich, gdzie rozwijał pasję do prawa karnego. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a po ukończonych w 2014 roku studiach rozpoczął studia doktoranckie. Jest certyfikowanym mediatorem Polskiego Centrum Mediacji, które z sukcesami prowadzi.

Zaplanuj już teraz własny program ochronny dla swojej firmy! Skorzystaj z przywilejów jakie wnosi Tarcza antykryzysowa 2.0,
aby móc utrzymać swój biznes nieruchomości i przetrwać kryzys. Dołącz do nas w najbliższą środę. 

 

Kiedy
22/04/2020, godz: 11:00 do 13:00
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp