Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Szkolenie lokalne on-line z Pawłem Preisnerem Temat wykładu: „Od zera do dewelopera”

Temat wykładu: „Od zera do dewelopera”

·       Dużo klnie, krzyczy, stawia warunki - wyznacza kierunki budownictwa w Rzeszowie.

·       Lenistwo, opieszałość brak kreatywności z tego powstają gnioty budowlane jak twierdzi. 

·       Wiele wymaga od innych ale więcej od siebie.

 

Biogram

Paweł Preisner – z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 18 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, główny prelegent Zostań deweloperem – warsztaty deweloperskie. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.

Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu.  Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.

Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

Film: https://www.youtube.com/watch?v=RNSuDYHhm4A&t=2s 

Kiedy
28/05/2020, godz: 18:00 do 20:00
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp na webinar