Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Serdecznie zapraszamy na październikowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie! Gościem spotkania będzie Paweł Preisner!

TEMAT SPOTKANIA: "Od zera do dewelopera"

• Dużo klnie, krzyczy, stawia warunki - wyznacza kierunki budownictwa w Rzeszowie.
• Lenistwo, opieszałość brak kreatywności z tego powstają gnioty budowlane, jak twierdzi.
• Wiele wymaga od innych, ale więcej od siebie.

Naszym gościem będzie: Paweł Preisner - z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.

Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele. Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.

Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2017 i 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

MIEJSCE:
Novotel Szczecin Centrum
Al. 3 Maja 31
Szczecin

KOSZT
Rejestracja on line do 12.10 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł

Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) - płatność elektroniczna (kod QR):
Członkowie stowarzyszenia: 30 zł
Goście: 150 zł
Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć Cię również na tej nieoficjalnej. Porozmawiamy o nieruchomościach i nie tylko, z naszymi prelegentami i między sobą - będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie

---

FB: https://www.facebook.com/Mieszkanicznik.Szczecin
www: https://mieszkanicznik.org.pl/szczecin

Kiedy
12/10/2020, godz: 17:45 do 21:00
Lokalizacja
Novotel Szczecin Centrum
Al. 3 Maja 31
Szczecin, ZP 70-215
Polska
Wydarzenie - opłata(ty)
Opłata za wstęp