Rejestracja jest zamknięta dla tego wydarzenia
Networkingowe spotkanie NA ŻYWO częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik

Doczekaliśmy się tego, na co tak długo czekaliśmy! Mamy możliwość spotkać się i porozmawiać NA ŻYWO!

Zapraszamy na spotkanie off-line częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 10 czerwca, od godz. 18:00

Wykorzystaj możliwość rozmowy na żywo oraz piękną pogodę i przyjdź na spotkanie dla zainteresowanych nieruchomościami do letniego ogródka Plan B na Placu Biegańskiego w Częstochowie.

Koniecznie przyjdź posłuchać jak inni radzili sobie przez ostatni rok i jakie mają plany na przyszłość, opowiedz sam o swoich doświadczeniach i wnioskach, zainspiruj się i zmotywuj do działania!

Zapisy:

Gwarancję miejsca przy stole na spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 10 czerwca do godz. 15:00!

Płatność:

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 10 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) - w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

W cenie wejściówki jeden dowolny napój 🙂

Zapraszamy i do zobaczenia!

Kiedy
10/06/2021, godz: 18:00 do 22:00
Lokalizacja
Letni ogródek Plan B
Plac Biegańskiego
Częstochowa, SL 42-202
Polska
Kontakt
Opłata - Networking off-line Oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
Opłata za wstęp