Deklaracja członkowska

Rejestracja do Stowarzyszenia

Wybierz typ członkostwa: członek zwyczajny (posiada nieruchomości na wynajem) lub członek sympatyk (jeszcze nie posiada nieruchomości na wynajem). Przy pierwszej rejestracji należy doliczyć jednorazową opłatę administracyjną - wpisowe.

Dane podstawowe

Proszę o uzupełnienie poniższych informacji - pozwolą nam one sprawniej komunikować się z Tobą. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zaznacz oddział, do którego chcesz przynależeć
                   
Podaj adres email lub imię i nazwisko osoby polecającej ewentualnie napisz gdzie o nas usłyszałeś
Administratorem danych jest Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1. Twoje dane osobowe podane w niniejszym formularzu przetwarzane będą w celu zidentyfikowania Cię jako członka naszego stowarzyszenia. W każdej chwili możesz sprawdzić swoje dane osobowe przechowywane w naszym systemie, zmienić je samodzielnie lub na żądanie pisząc do nas na e-mail: biuro@mieszkanicznik.org.pl. Twoje dane będą przechowywane maksymalnie dwa lata po upływie daty wymagalności ostatniej nieopłaconej składki członkowskiej. Rejestrując się w naszej bazie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu oraz historię otwieralności e-maili. W zamian będziemy przesyłać Ci merytoryczne treści, które naszym zdaniem będą najlepiej odpowiadały Twoim zainteresowaniom. Będziemy Cię również informować o organizowanych spotkaniach, szkoleniach, kongresach i innych wydarzeniach z życia stowarzyszenia.